iso50001 award

No idejas par ēkas atjaunošanu līdz būvdarbu sākumam

Salaspils ēkas visaptverošas atjaunošanas ceļš nav bijis viegls un ātrs. 2015. gadā notika pirmā tikšanās ar ēkas Meža ielā 7 un SIA "Salaspils Siltums" pārstāvjiem, kuras laikā tika apspriesti risinājumi ēkas atjaunošanai un pausta SIA "Salaspils Siltums" pārstāvju iniciatīva vadīt ēkas visaptverošas atjaunošanas projektu.

Lasīt tālāk: No idejas par ēkas atjaunošanu līdz būvdarbu sākumam

28. februārī Salaspilī un Ogrē notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un būvniecības kvalitāti

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum un Būvniecības valsts kontroles biroju š.g. 28. februārī Salaspilī un Ogrē organizēs trīs seminārus par ES fondu atbalsta saņemšanu daudzīvokļu ēku atjaunošanai, aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā  un kvalitatīva būvniecības procesa nodrošināšanu.

Lasīt tālāk: 28. februārī Salaspilī un Ogrē notiks semināri par atbalstu daudzdzīvokļu māju atjaunošanai un...

Aicinām uz semināru par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu ēku renovācijai

Šī gada 28. februārī plkst.17.30 Salaspils novada domes Dzimtsarakstu Laulību zālē, Līvzemes ielā 8, Salaspilī, notiks seminārs par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un tiem pieejamo valsts atbalstu. Semināru organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija "Altum" un SIA "Salaspils Siltums".

Lasīt tālāk: Aicinām uz semināru par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu ēku renovācijai

Tikšanās par daudzdzīvokļu māju renovāciju

Aicinām mājas apsaimniekotājus un citus mājas pārstāvjus uz tikšanos par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu (renovāciju)!

Ja pagalmā vai medijos dzirdētais viedoklis par siltināšanu nešķiet īsti patiess vai vēlies uzzināt papildus informāciju – tiekamies 2019. gada 21.februārī SIA Salaspils Siltums telpās Miera ielā 31a, Salaspilī.

Lasīt tālāk: Tikšanās par daudzdzīvokļu māju renovāciju