iso50001 award

Noskaidrots uzvarētājs sagatavošanās darbu veikšanai

Salaspils Siltuma organizētajā konkursā atjaunošanas un siltināšanas sagatavošanās darbu veikšanai uzvarējis uzņēmums SIA "Mūsu projekts". Rezultātā 12. jūnijā noslēgts līgums un līdz vasaras beigām SIA "Mūsu projekts" veiks trīs māju energoauditu, tehnisko apsekošanu un tehniskā projekta izstrādi.

 

Līdz vasaras beigām Salaspils Siltums uzdevis SIA "Mūsu projekts" apsekot dzīvokļu īpašumus un kopīpašumus, veikt māju energoauditus, kā arī izstrādāt tehniskās apsekošanas atzinumu, fasādes siltināšanas projektu, apkures renovācijas sistēmas un karstā ūdens sistēmas renovācijas projektu. Tāpat arī SIA "Mūsu projekts" sagatavos tehnisko projektu jeb specifikāciju un būvniecības izmaksu tāmi.

SIA “Mūsu projekts” specializējies energoefektivitātes risinājumu izstrādē un ieviešanā, kā arī efektīvi veic māju energoauditus. Uzņēmums radīts ar mērķi izveidot profesionālu inženieru, tehniķu un arhitektu speciālistu komandu, kas sniegtu augsta līmeņa pakalpojumus Latvijas projektēšanas, būvprojektu vadības un celtniecības projektu uzraudzības tirgū.

 

Autors: "Salaspils Siltums", SIA