Trešdien, 25.janvārī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) telpās notika tikšanās par Daugavas ielas 2, Salaspilī, mājas konstruktīvajiem risinājumiem.

Daugavas2Tikšanās piedalījās RTU profesors, inženierzinātņu doktors Aigars Ūdris, biedrības "Daugavas 2" pārstāve Olga Brūvere, projektēšanas uzņēmuma "JaunRīga ECO" Būvkonstrukciju daļas vadītājs, būvinženieris Ingus Veiss un SIA "Salaspils Siltums" Ēku atjaunošanas un energoefektivitātes daļas speciālists Andrejs Semjonovs.

Tikšanās laikā tika pārrunāti plānotie ēkas konstruktīvie risinājumi - pilastru un to pamatu labošana, stiprināšana, ēkas karkasa "savilkšana", drenāžas sistēmas izbūves ietekme un citi.

SIA "Salaspils Siltums" pārstāvis Andrejs Semjonovs: "Tikšanās ar RTU profesoru Aigaru Ūdri tika organizēta, lai saņemtu konsultāciju un uzklausītu rekomendācijas par plānotajiem konstruktīvajiem risinājumiem. "Salaspils Siltums" šajā procesā pārstāv Salaspils iedzīvotāju intereses, tāpēc mēs ar mājas pārstāvjiem ļoti rūpīgi izvērtējam iespējamos tehniskos risinājumus, izvēloties atbilstošāko. Mūsu mērķis ir veikt ēkas atjaunošanu pēc iespējas kvalitatīvāk, lai iedzīvotāji saņemtu ne tikai skaistu un siltu, bet arī drošu un kvalitatīvi atjaunotu māju."