Tuvojoties Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai, pašvaldība sumina savus izcilākos novadniekus, piešķirot titulu "Goda salaspilietis". Tituls tiek piešķirts par nozīmīgu darbu zinātnē, veselības aizsardzībā, sociālajā aprūpē, tautsaimniecībā, sabiedriskajā drošībā, kultūrā, izglītībā un sportā, kā arī par citiem ieguldījumiem Salaspils pašvaldības attīstībā.

Šogad "Goda salaspiliešu" rindas papildinās "Salaspils Siltums" valdes locekle un Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas prezidente Ina Bērziņa-Veita.

Ina Bērziņa-Veita vada SIA “Salaspils Siltums” kopš 2011. gada. Viņas vadībā šo gadu laikā "Salaspils Siltums" ir kļuvis par mūsdienīgu siltumapgādes uzņēmumu, kuru atpazīst ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Inas vadībā uzņēmuma darbība ir vērsta uz ilgtspējīgu un videi draudzīgu attīstību, lai klientiem nodrošinātu drošu siltumenerģijas piegādi, izmantojot atjaunojamos energoresursus.

2017. gadā SIA "Salaspils Siltums" kā pirmais Latvijas uzņēmums ieguva prestižo apbalvojumu "GLOBAL DISTRICT ENERGY CLIMATE AWARD" (Vispasaules centralizētās enerģijas klimata balva) un Ekonomikas ministrijas saņēma atzinības rakstu par ieguldījumu un veikumu enerģētikas un klimatu mērķu sasniegšanā.

Šogad SIA "Salaspils Siltums" ieguva arī GRAND PRIX Būvniecības gada balva 2019 un "ENERGY GLOBE AWARD" nacionālā līmeņa balvu par pirmo ziemeļaustrumu Eiropā realizēto lielizmēra saules siltumenerģijas kolektoru lauku. 2020. gadā Ina Bērziņa –Veita ieguva arī titulu "Gada sieviete-Būvniece".